NaraMaxx, ilk konsept mağazasını Carrefour Bursa’da açtı

26 Nisan 2013 Cuma

NaraMaxx, ilkbahar / yaz koleksiyonu ile ilk konsept mağazasını geçtiğimiz günlerde Cefic Türkiye tarafından yönetilen Carrefour Bursa AVM’de çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen organizasyon ile hizmete açtı

naramaxx-ilk-konsept-magazasini-carrefour-bursada-acti

İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere YKM ve Boyner mağazalarında kadınlarla buluşan NaraMaxx, bu kez Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde açtığı ilk konsept mağazasıyla moda severlerle buluştu.

NaraMaxx’ın açılış kurdelesini Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, firma sahipleri Yeliz - Haluk ve Hakan Özkarakaşlı ve Bursa KGK İcra Komitesi Başkanı Emine Örnek kesti. Açılış konuşmasında “NaraMaxx hizmet kalitesini daha da iyiye taşımak için çalışıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz” diyen Yeliz - Haluk Özkarakaşlı, NaraMaxx’ın ilk mağazasına gösterdikleri ilgiden dolayı Bursalılara teşekkür etti.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde açılan NaraMaxx mağazası açılışına özel tüm ürünlerde yüzde 20 indirim avantajı sunuyor. Yeni koleksiyonu ile zengin seçenekler sunan NaraMaxx, Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde açılışa özel fırsatlarla ilkbahar-yaz koleksiyonunu kadınların beğenisine sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri