Nata Vega Outlet tatilde yine çok eğlenceli

06 Şubat 2014 Perşembe

Alışveriş keyfini eğlence ile birleştiren Nata Vega Outlet, yarıyıl tatilinde de eğlence dünyasının kapılarını minik ziyaretçilerine açıyor

nata-vega-outlet-tatilde-yine-cok-eglenceli

Ankaralı alışveriş severler Türkiye’nin en uzun tünelli akvaryumu Aqua Vega ile su altının büyülü dünyasını keşfederken, son teknoloji ile donatılmış Ankara’nın en büyük kapalı oyun eğlence merkezi Fun Land ile de keyifli bir lunapark deneyimi yaşama şansı buluyor. 14 salonu ile şehrin en büyük sinema kompleksi Prestige Sinemaları’na ev sahipliği yapan merkez, ziyaretçilerini beyaz perdenin büyülü dünyasında hayal gücünün sınırlarını zorlayan yolculuklara çıkartmaya devam ediyor.

Çarkıfelek bu kez minikler için döndü
Tatilin ilk haftasında çarkıfelek Nata Vega Outlet’te minikler için döndü; hediye yağmuru miniklerin yüzünü güldürdü. 29, 30, 31 Ocak günlerinde devam eden etkinlikte sahne gösterileri ve animasyonlar ile karne keyfi doyasıya yaşandı.

Caillou Kasabası geliyor
Çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanı Caillou, Nata Vega Outlet’te minik hayranları ile buluşuyor. 3 – 9 Şubat günlerinde kurulacak etkinlik alanında çocuklar 7 gün boyunca Caillou’nun oyun parkından arabasına, evinden teleskobuna birçok eşyası ile keyifli oyunlar oynayabilecek. Her gün 15.00 ve 17.00 saatlerinde sahne gösterisi ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Caillou, yarıyıl tatilinde Ankaralı hayranları ile tatilin keyfini Nata Vega Outlet’te çıkartıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri