Nata Vega Outlet’te Sevcan Orhan rüzgârı

31 Ocak 2014 Cuma

Nata Vega Outlet, geçtiğimiz günlerde düzenlediği personel gecesiyle haftaya damgasını vurdu

nata-vega-outlette-sevcan-orhan-ruzgari

Sanatçı Sevcan Orhan’ın sahne aldığı Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi personel gecesinde kadınlar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Gecede çok sayıda hediyeler verilirken, Sevcan Orhan’ın sahne performansı, geceye katılanlardan tam not aldı.

155 marka, bin 400 çalışan, 10 milyon ziyaretçi
Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi Amade Nikah Salonu’nda gerçekleşen organizasyon, AVM Müdürü Nezaket Akçakaya’nın konuşması ile başladı. Akçakaya, “Bu sene 35 yeni marka ile toplam 155 mağazaya ve bin 400 çalışana ulaşarak oldukça büyük bir aile olduk. 2013 yılında, bir önceki yıla göre, toplam ciroda yüzde 62, kişibaşı harcamada da yüzde 59 oranında oldukça yüksek bir büyüme oranı elde ettik. Toplam ziyaretçi sayımız ise 10 milyonu aştı” dedi.

Nata Holdig Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Karagöz, Ogün Kara, Ahmet Çakmak’ın da hazır bulunduğu geceye 750 çalışan katıldı. Sanatçı Sevcan Orhan’ın sahne aldığı gece, halaylarla son buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri