Neomarin Pendik'te Model of Celebrity coşkusu

22 Ekim 2014 Çarşamba

Podyum ve magazin dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden rahatsız olan koreograf Banu Noyan, iletişimci Özgür Aras ve modacı Hakan Akkaya'nın yeni yüzler ve yetenekler keşfetmek için kolları sıvadı

neomarin-pendikte-model-of-celebrity-coskusu

Model of Celebrity adıyla Türkiye'nin dört bir yanında yarışmalar düzenleyen Noyan, Aras ve Akkaya, Neomarin Pendik AVM'deydi. Ünlü olmak isteyen gençler elemeleri geçmek için kıyasıya yarıştı.

Jüriyi en çok etkileyen kişi ise Almanya'dan sadece bu yarışma için Türkiye'ye gelen Özge  Ayvaz isimli yarışmacıydı. En büyük hayali Türkiye'de mankenlik yapmak olan genç kız, hayallerini gerçekleştirmek için bu yarışmanın bir fırsat olduğunu söyledi. Tamamı üniversite öğrencisi olan yarışmacıları desteklemek için aileleri de yanlarındaydı.

Hakan Akkaya'nın sarı saçlarını beğenmediği bir genç kız “Hemen kuaföre renk değiştirmeye gidiyorum bu saçla 5 dakika bile zaman geçirmek istemiyorum” dedi. Diğer bir yarışmacı ise jüriyle konuşmak için mikrofona yaklaşınca titrediği için konuşamadı ve jüriden özür dileyerek zaman istedi. Sakinleştikten sonra yeniden jürinin karşısına çıktı. Jüride Neomarin AVM'yi temsilen AVM Müdürü Gökay Uzar da yer aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri