Neomarin’de eğlenceli okula dönüş etkinlikleri

10 Eylül 2012 Pazartesi

Neomarin, okulların açılma sevincini çocuklarla paylaşıyor ve onları etkinliklerle eğleceli vakit geçirmeye davet ediyor

neomarinde-eglenceli-okula-donus-etkinlikleri

Geçtiğimiz hafta sonu olduğu gibi 15-16 Eylül günlerinde de saat 15.00’te başlayacak olan Neomarin Okula Dönüş etkinlikleri ile minik misafirler okul öncesinde eğlenceli saatler geçirecek.

Geçtiğimiz Cumartesi günü (8 Eylül) saat 15.00’te Geniş Aile dizisinin Ulvi’si Bülent Çolak ile Eğlenceli Karne Falı küçük misafirlerle birlikte oldu. Dün ise yine aynı saatte Sihirli Annem dizisinin Firuze ablası Süeda Çil ile Sihirli Masallar’da minikler masal dünyasının derinliklerinde hikayeler dinledi.

15 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te Küçük Komedi Atölyesi ve 16 Eylül Pazar günü saat 15.00’te ise İstanbul’da ilk kez sahne alacak olan Caillou ve Arkadaşları Orkestrası Konseri ziyaretçilerle birlikte olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri