NeoPlus’ta uzay macerası başladı

18 Ocak 2013 Cuma

NeoPlus OutletOcak ayında çocukları, Eskişehir’de ilk defa gerçekleştirilecek unutulmaz bir etkinlik ile karşılıyor

neoplusta-uzay-macerasi-basladi

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet’te 30 Aralık 2012 -25 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen “NeoPlus’ta Uzay Macerası” etkinliğinde, 6-12 yaş arası çocuklar uzay ile ilgili etkinliklere katılarak birbirinden ilginç sergileri izleme fırsatı buluyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Tepebaşı Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilen etkinliğe çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. Eskişehir’de ilk defa gerçekleştirilen etkinlik aileler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Şu ana kadar 8 bin 500 çocuk etkinliğe katıldı. Aktivite sonuna kadar sayının 10 bin çocuğu çekmesi bekleniyor.

Etkinlik kapsamında çocuklar öncelikle kendileri için özel hazırlanmış astronot giysilerini giyerek uzay macerasına adım atıyorlar. Ay ve dünya modüllerine girerek burada dünya ve güneş sistemi hakkında sunum izleyip ardından uzay ile ilgili fotoğraflarının yer aldığı fotoğraf sergileri, astronot giysisi ve uzay teleskobu sergisi, uzay araçlarının birebir kopyalarını gösteren maket sergilerini gezerek eğlenceli ve öğretici turlarını tamamlıyorlar. Başarı ile turlarını tamamlayan öğrencilere sonunda astronot sertifikaları veriliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri