Next Level 1’inci yaşını miniklerle kutluyor

13 Ekim 2014 Pazartesi

Ankara’nın buluşma noktası Next Level Alışveriş Merkezi, birinci yılında çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak. Miniklerin en sevdiği kahramanlardan Pepee’yi 25-26 Ekim’de Ankaralı çocuklarla buluşturacak. Next Level AVM, çocuklara hareket özgürlüğü tanıyan Kido-Fit ve yaratıcılıklarını artıran sanat atölyelerine ekim-kasım döneminde ev sahipliği yapacak

next-level-1inci-yasini-miniklerle-kutluyor

AVM Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’nin ilk etkinliği çocuklara sporu sevdiren ve hareket özgürlüğü tanıyan Kido-Fit olacak. Next Level AVM etkinlik alanında kurulacak spor ve oyun parkurunda çocuklar spor yapmanın keyfini yaşarken, diledikleri gibi eğlenme fırsatı da bulacak. Next Level AVM’de 11-12, 18-19, 25-26 Ekim ve 1-2 Kasım günlerinde saat 11.00 – 19.00 arasında düzenlenecek Kido-Fit sırasında çocuklar yüz boyama, balon şişirme gibi farklı etkinliklere de katılabilecek.

Çocukların yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirecekleri sanat atölyeleri ise Next Level AVM’nin çocuklara bir diğer sürprizi olacak. Next Level AVM’de kurulacak atölye masalarında profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, çocuklar hem el becerilerini geliştirecek hem de her hafta farklı bir etkinlikte farklı tasarımlara imza atmanın keyfine varacaklar. Sanat atölyeleri, 11-12 ve 18-19 Ekim, 1-2 Kasım ve 8-9 Kasım tarihlerinde saat 12.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilecek.

Next Level AVM, 1’inci yıl kutlamalarında çocukların en sevdiği kahramanlardan Pepee’yi de ağırlayacak. İlk Türk çizgi kahramanı unvanına sahip Pepee, Next Level AVM’de tüm ailesiyle birlikte Ankaralı çocuklarla çeşitli animasyonlar ve aktiviteler gerçekleştirecek. Pepee 25-26 Ekim günlerinde saat 13.00 - 19.00 saatleri arasında Next Level AVM’de çocuklarla buluşacak.

Next Level AVM’de gerçekleşecek tüm 1’inci yıl etkinliklerine çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri