Next Level AVM’de ramazan şenlikleri başladı

03 Temmuz 2014 Perşembe

Ankara’nın buluşma noktası Next Level AVM, ramazan ayı boyunca geleneksel eğlenceleri Ankaralılara yaşatıyor

next-level-avmde-ramazan-senlikleri-basladi

Ramazan ayına özel sürpriz kampanya ve etkinliklere de ev sahipliği yapan Next Level AVM, ünlü sanatçı ve tasavvuf müziği yorumcusu Ahmet Özhan’ı da 24 Temmuz’da Ankaralılarla buluşturacak.

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’nin en unutulmaz sürprizi ünlü sanatçı Ahmet Özhan olacak. Next Level AVM’de 24 Temmuz’da konser verecek Ahmet Özhan, tasavvuf müziğinin değerli eserlerini ve ramazan İlahilerini Ankaralılar için seslendirecek.

Next Level AVM, Ramazan ayı boyunca 250 TL’lık alışveriş yapan ziyaretçilerine 40 TL değerinde hediye çeki de kazandırıyor. Ziyaretçiler kazandıkları hediye çeklerini Next Level AVM Podyum Kat’ta bulunan Türk ve dünya mutfaklarının özel lezzetlerini sunan restoran ve cafelerde kullanabiliyor.

Unutulmaz geleneksel ramazan eğlenceleri Next Level’da 
Ramazan coşkusunu her yönüyle ziyaretçilerine yaşatmak isteyen Next Level AVM geleneksel ramazan eğlencesini de Ankara’ya taşıdı. Podyum Kat’ta hem büyükler hem de çocuklar için farklı etkinlikler düzenleyen Next Level AVM’de geçmişin güldürü ustaları Hacivat&Karagöz dile gelirken, orta oyunu, jonglör şov, tahta bacak, sihirbaz ve kukla gösterileri de çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor. Fasıl müziğine ve semazen gösterisinin doyumuna ulaşan büyükler ise ramazanı keyifle yaşıyor. Ramazan ayının eğlenceli tatlarından pamuk şeker, horoz şeker, macun, közde mısır ve patlamış mısır stantlarıyla ziyaretçilerine sunan Next Level AVM, çocukların vazgeçemediği yüz boyama, sosis balon ve karikatürist ile Ramazan coşkusuna neşe katıyor. Next Level AVM’de ramazan ayı boyunca sürecek tüm etkinlikler her gün 19.00 – 21.45 arasında gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri