Oasis’de yılbaşı eğlenceleri başlıyor

24 Aralık 2015 Perşembe

Oasis’in beklenen Yılbaşı Şenliği ve Oasis Eğlenceleri 25-31 Aralık günlerinde birbirinden güzel sürprizlerle gerçekleşecek

oasisde-yilbasi-eglenceleri-basliyor

Geleneksel olarak her yıl Aralık ayında düzenlenen, çağdaş eğitime ve kadınınel emeğine destek olmayı amaçlayan 19’uncu Yılbaşı Şenliği, Oasis’in ev sahipliğinde ve Mey Flower katkılarıyla, 25-26-27 Aralık günleri arasında gerçekleşecek.


Oasis’in Yılbaşı Şenliği’nde, Noel Baba dev kar küresinde çocuklarla fotoğraf çektirerek sürpriz hediyelerini dağıtacak. 26 Aralık Cumartesi günü çocuklar için gerçekleşecek Maket Uçak atölyesiyle, hafta boyu sürecek sürpriz etkinlikler ve canlı müzikle Oasis’in Yılbaşı Haftası ziyaretçilerini çok eğlendirecek.


25 Aralık Cuma günü başlayarak 31 Aralık Perşembe gününe kadar devam edecek Oasis Yılbaşı Eğlencelerine tüm Bodrum halkı davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri