Okul zili Marmara Forum’da Tuba Ünsal ile çalacak

24 Ağustos 2012 Cuma

Tatil bitiyor, okullar yeniden açılıyor, minikler bu maratona Marmara Forum’da eğlenerek, öğrenerek ve Tuba Ünsal’dan masallar dinleyerek hazırlanıyor

okul-zili-marmara-forumda-tuba-unsal-ile-calacak

Marmara Forum, yaz tatili boyunca miniklere sunduğu spor okulları ve çocuk atölyelerinin tamamlanmasıyla birlikte yepyeni bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasından hemen önce, 1-16 Eylül günleri arasında “Kitap Kurtları Marmara Forum’da” etkinliği ile çocuklar hem kitap okuma alışkanlıklarını geliştirecek, hem de öğretici atölyelerle eğlenecek.


Özel olarak hazırlanan kitap okuma köşesinde eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek atölyelere katılan minikler aynı zamanda kitap ayracı tasarımı yarışmasına katılarak hemKitap ayracı tasarlayacak hem de sürpriz hediyeler kazanacak.  Ayrıca TOÇEV aracılığı ile okumaya istekli çocuklara destek imkanı sağlanacak.

8 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te ünlü oyuncu Tuba Ünsal’ın katılımıyla renklenecek “Kitap Kurtları Marmara Forum’da” atölyesi ile 50 TL alışveriş yapan ailelerin çocukları Tuba Ünsal’dan masallar dinleyip sohbet edecek, imza alacak. 16 Eylül’e kadar devam edecek olan etkinliğe tüm ziyaretçiler davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri