Okula dönüş için Kozzy

05 Eylül 2013 Perşembe

Kozzy AVM, düzenlediği 'Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri'yle ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişini keyifli hale getiriyor

okula-donus-icin-kozzy

Kozzy AVM, Okula Dönüş Kampanyası çerçevesinde, 15 Eylül gününe kadar her gün 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçilere mini okul seti hediye ediyor.

Set kalem seti, kalem kutusu, defter ve ders programından oluşuyor. Ayrıca Kozzy AVM, 14 ve 15 Eylül günlerinde, saat 13.00 ile 18.45 arasında farklı etkinlikler de düzenliyor.

Kozzy AVM, etkinlikler çerçevesinde ilk olarak 14 Eylül günü, saat 16.45 – 18.45 saatleri arasında illüzyon sanatçısı Kerem Eser’i ağarlayacak. TRT Çocuk ekranlarından “Paytak” karakteriyle tanınan Kerem Eser, “Paytak Show” illüzyon gösterisi sunacak.

15 Eylül günü ise, 13.30 – 17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler, Kalem
Kutusu Yapım ve Boyama, Mukavva El İşi Becerisi, Klasör ve Dosya Yapımı, Defter ve Kitap Kaplama Atölyeleri’nden oluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri