Önce Park Bornova'ya sonra okula

03 Eylül 2014 Çarşamba

Park Bornova Outlet Center, okulların açılması öncesi alışveriş yapan ailelere 6 parçadan oluşan kalemlik seti hediye ediyor

once-park-bornovaya-sonra-okula

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, okul öncesi alışverişlerini yoğunlaştıran aileler için hediye sunmak istediklerini belirterek, “6 Eylül Cumartesi gününden itibaren Park Bornova Alışveriş Merkezi’mizden 50 TL'lik alışveriş ziyaretçilerimize kalem kutusu, cetvel, silgi, kalem traş, kırmızı ve kurşun kalemden oluşan bir set hediye edeceğiz” dedi.

Öztezel, 13-14 Eylül'den itibaren her hafta sonu 16.00-18.00 saatleri arasında "Birlikte Eğlenelim, Birlikte Öğrenelim" etkinliği ile çocukların eğitimciler eşliğinde el becerilerini geliştirerek, oyunlar ile farklı elişleri üreteceklerini söyledi.

Öztezel, Park Bornova Outlet Center'in tek katlı olması, tanınmış çocuk markaları ile cazip outlet fiyatları sunması çocuklu ailelerin her zaman odak noktası olduğunu anlatarak, “Çocuklu aileler için bu yıl da yepyeni ve güzel etkinlikler, uygun indirim kampanyaları ile eğlenceli alışveriş sunmaya devam ediyoruz. Tüm minik öğrencilerimize 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyoruz” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri