Optimum’da Kaya Kamil Kaya coşkusu

27 Ağustos 2013 Salı

Pop fantezi türünde müzik yapan Kaya, Optimum Outlet Adana Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde sevenleriyle buluştu

optimumda-kaya-kamil-kaya-coskusu

Fast Food katında mini konser veren sanatçı, tamamının söz ve müziği kendisine ait ‘’Bir Gün Anlarsın’’ adlı albümündeki eserleri seslendirirken, hareketli şarkılarıyla coşturdu, duygusal eserleriyle de dinleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Kaya Kamil Kaya, hem çalıp, hem söylediği eserlerle gerçekleştirdiği mini konserin ardından hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirip imza dağıttı. Kaya, gösterilen yoğun ilgi nedeniyle zaman zaman duygulu anlar da yaşadı.

Kaya Kamil Kaya, kendisini Adanalı müzikseverlerle buluşturan Optimum yetkililerine teşekkür ederek, ‘’Adanalı her zaman sanata ve sanatçıya değer vermiştir. Literatüre baktığımızda ise Ferdi Tayfur gibi ünlü seslerin yanı sıra sinema ve edebiyatta da çok sayıda Adanalı görüyoruz. Sanatçıya değer Adana’nın kültüründe var. Bu değeri yaşamak beni çok mutlu etti’’ dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri