Optimum’da ramazan etkinliklerine büyük ilgi

21 Temmuz 2014 Pazartesi

Ramazan ayında Adanalıların akınına uğrayan Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde birbirinden renkli organizasyonlar devam ediyor. Bol alternatifli lezzetlerle AVM ziyaretçilerinin iftar sofraları şenlenirken, aynı zamanda çeşitli etkinliklerle unutulmaz Ramazan anıları yaşanıyor

optimumda-ramazan-etkinliklerine-buyuk-ilgi

Göz alıcı manzaraya sahip terasta bu kez, yüzyıllardır kültürümüzde önemli yer tutan Hacivat ve Karagöz oyunu vardı. Hem küçükleri hem büyükleri eğlendiren Hacivat ve Karagöz tatlı kavgalarıyla izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Hacivat ve Karagöz, miniklerle kısa sohbetler de yaptı. İzleyenler hem eğlendi hem de eski ramazanları hatırlayarak özlem giderdiler.

Pandomim ile şaşkın bakışlar

Yüz mimikleri ve beden hareketlerini kullanarak iletişim kuran pandomimciler de AVM’nin tüm katlarını dolaştılar. Sözsüz tiyatrolarını ustaca sergileyen sanatçılar, ziyaretçilerin meraklı bakışlarının odağı oldular. Terasta oluşturulan platformda yer alan animasyon ekibi, günün sevilen şarkılarının yanı sıra nostaljik şarkılarla da dinleyenleri yıllar öncesine götürüyor. Üzerinden uzun yıllar geçse de dillerden düşmeyen şarkılar, iftar öncesi ve sonrasında coşkuyu doruk noktaya taşıyor. Teras katını tamamen dolduran AVM ziyaretçileri, hem ailece ya da dostlarıyla iftar yapma, hem de unutulmaz bir konser dinleme fırsatı buluyor.

Ramazan sofraları tatlanıyor

Nefis iftar menüleriyle konuklarını ağırlayan restoranlar, iftarı ziyafete dönüştürüyor. İftar öncesinde ise geleneksel Osmanlı giysileri içindeki hostesler, tüm ziyaretçilere hurma ikramında bulunuyor. Adana kebabından dönere, ev yemeklerinden her damak zevkine hitap eden pizzalara kadar tüm dünya tatları ramazan sofralarını süslüyor. Türk mutfağının lezzetlerini ziyaretçilerle buluşturan restoranlar, ramazana özel menüleriyle iştah kabartıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri