Özlenen ramazan etkinliklerinin adresi M1 Gaziantep AVM

14 Haziran 2016 Salı

M1 Gaziantep AVM, 11 ayın sultanı Ramazan’da ziyaretçilerine özlenen ramazan eğlencelerini yeniden yaşatıyor

ozlenen-ramazan-etkinliklerinin-adresi-m1-gaziantep-avm

M1 Gaziantep AVM, Ramazan boyunca ziyaretçilerine eski Ramazan eğlencelerini doyasıya yaşatıyor. Birbirinden renkli görüntülere sahne olan M1 Gaziantep AVM’deki Ramazan etkinliklerinde 7’den 70’e her kesimden vatandaş doyasıya eğleniyor. Çocukların kıyasıya rekabet ettiği birbirinden farklı oyunlarda kazananlara sürpriz hediyeler sunan M1 Gaziantep AVM’nin yetişkinlere yönelik etkinlikleri de ziyaretçilere kahkaha dolu anlar yaşatıyor.


Özlenen Ramazanları tekrar hatırlatmak için “Ramazan Sokağı” kuran M1 Gaziantep AVM,  ziyaretçilerini eski dönemlere götürerek nostaljik anlar yaşatıyor. Ramazan boyunca misafirlerine aralıklarla semazen gösterisini sunan M1 Gaziantep AVM, Ramazan etkinliklerine tüm Gazianteplileri davet ediyor.


M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Ramazan tatlıları, şerbetler, özel yiyecekler, Hacivat ile Karagöz, Aşık ile Maşuk, İbiş ile ustası, Meddah, palyaço, çocuklara yönelik yüz boyama ve maske atölyesi ile çeşitli nostaljik yarışmaların da yapıldığı Ramazan Sokağı’nın büyük ilgi görmesi bizi memnun etti.” diye konuştu


Ramazan’la birlikte açılış ve kapanış saatlerinin yeniden düzenlendiğini belirten Gizir: “Ziyaretçilerimizin daha rahat alışveriş yapabilmesi ve etkinliklerimizden yararlanabilmesi için Ramazan boyunca 11:00-23:00 saatleri arasında hizmet vereceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri