Özlenen ramazanlar Forum Ankara Outlet’te

15 Temmuz 2013 Pazartesi

Hacivat&Karagöz’den orta oyununa, semazen gösterisinden mehterana kadar özlenen ramazan ruhunu canlandıran her türlü eğlence, ramazan boyunca Forum Ankara Outlet’te

ozlenen-ramazanlar-forum-ankara-outlette

Forum Ankara Outlet, ramazan ayına özel hazırladığı renkli ve eğlenceli etkinlikleriyle özlenen eski ramazanları yeniden yaşatıyor. Forum Ankara Outlet, 7 Ağustos’a kadar her gün farklı ve eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yaparak, ziyaretçilerine keyif dolu bir ramazan geçirme fırsatı sunuyor.

Forum Ankara Outlet’te hafta içi her gün 19.30-20.15 saatleri arasında Karagöz&Hacivat gösterisi ve orta oyunu, 20.00-21.45 saatleri arasında mini açık hava sineması, 19.45-21.15 saatleri arasında ise fasıl dinletisi gerçekleşiyor. Hafta sonu ise 16.00-17.00 saatleri arasında Forum Ankara Outlet ziyaretçilerini semazen gösterisi ve mehteran bekliyor.

Forum Ankara Outlet’te alışveriş keyfi uzadı
Üstelik Forum Ankara Outlet, ramazan boyunca hafta sonları ve arife günü saat 23.00’e kadar hizmet vererek, alışveriş keyfinizi uzatıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri