Park Bornova’da Babalar ve çocuklarının coşkusu

23 Haziran 2015 Salı

Babalar günü etkinliğinde Park Bornova Outlet Center ziyaretçisi babalar ve çocukları yarışarak eğlendi ve sürpriz hediyeler kazandı

park-bornovada-babalar-ve-cocuklarinin-coskusu

Park Bornova Outlet Center’de babalar ve çocukları Babalar Günü etkinliklerinde yarışmalar, animasyonlar ve şarkılarla eğlenirken, sürpriz hediyeler kazandı. Park Bornova Outlet Center’in gelenekselleşen babalar günü etkinlikleri bu yıl da ziyaretçileri memnun etti.

Palyaçolar ve animatörlerle renklenen etkinlikte yumurta üfleme, mumya, balon yarışmaları yapıldı. Babalar ve çocuklarının birlikte katıldığı yarışmalara kahkahalar ve ziyaretçilerin tezahüratları eşlik ederken, yarışma sonunda babalar ve çocukları Park Bornova Outlet Center mağazalarından çok sayıda hediye kazandı. Her yaştan baba ve çocuklarının katıldığı etkinlikte ziyaretçiler gönüllerince eğlenirken, Park Bornova Outlet Center’den Babalar Günü alışverişi yapanlar ayrıca her 75 TL’ye Yeni Ford Focus Otomobil kazanma şansı da elde etti.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “AVM olarak artık gelenekselleşen etkinliklerimiz var. Bunlardan biri de Babalar Günü etkinliğimiz. Her yıl büyük ilgi gören etkinliğimizde İzmirliler bu yıl da bizimle birlikte coşkulu ve güzel bir gün geçirdi. Katılımın bu denli yüksek olması bizleri de çok sevindirdi. Bizimle birlikte ailenin temel direği babalarımızın gününü kutlayan herkese teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri