Park Bornova’da renkli bayram kutlamaları

31 Ekim 2012 Çarşamba

Kurban Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı birbirinden renkli aktiviteler, oyunlar ve eğlencelerle kutlandı

park-bornovada-renkli-bayram-kutlamalari

Park Bornova Outlet Center, ziyaretçileri ile birlikte bayram coşkusu yaşama geleneğini Kurban Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da sürdürdü. Park Bornova ziyaretçileri için birbirinden renkli aktiviteler, animasyonlar, oyunlar ve eğlenceler düzenlenerek, bayram coşkusu hep birlikte yaşandı.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, "Ege Bölgesi'nin ilk alışveriş merkezi ve outleti olma misyonumuzu sürdürürken, ziyaretçilerimizin birlikte bayram kutlama alışkanlığını da koruyoruz. Kurban Bayramı ve arkasından 29 Ekim gibi iki önemli bayramı yine ziyaretçilerimizle birarada kutlamaktan mutluyuz" dedi.

Kurban Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda animatörler, palyaçolar, karaoke, tahta bacak, şişme maskotlar, illüzyon, sosis balon, yüz boyama, pamuk şeker yer alırken, düzenlenen atölyelerde de çocuklar şapkalar, yelpazeler, robot yapımını öğrenerek eğlendi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri