Park Bornova'da Sevgililer Günü etkinliklerle kutlandı

19 Şubat 2014 Çarşamba

Park Bornova Outlet Center'da 14 Şubat Sevgililer Günü bir dizi etkinlikle kutlandı. Sürpriz hediyeler, müzik, dans ve coşkunun bir arada olduğu etkinliklerde Park Bornova Outlet Center ziyaretçileri keyifli zaman geçirdi

park-bornovada-sevgililer-gunu-etkinliklerle-kutlandi

Park Bornova Outlet Center'dan alışveriş yaparak Opel Astra otomobil çekilişine katılan ziyaretçiler arasında belirlenen şanslı çiftlere Sinemay Sinemaları‘ndan çift kişilik bilet, Keyfi Sefa Restoran‘da çift kişilik akşam yemeği, Bodrum Club Armonia Tatil Köyü‘nde bir haftalık ailece tatil kazandı.

Park Bornova Outlet Center orta alanında kurulan fotoğraf platformunda ise Sevgililer Günü hatırası fotoğrafı çekerek anılarına eklediler.

Karina Çiçekçilik'ten sevgiliye çiçek satın alan Park Bornova ziyaretçileri gitar ve saksofon ikilisinden en romantik aşk şarkılarını dinleme fırsatı buldu. Quente Dans Akademi'nin profesyonel dansçıları ve eğitmenleri ise Latin danslarının en güzel örnekleri ile dolu bir performans sergiledi. Park Bornova ziyaretçilerinin büyük ilgi gösterdiği dans performansı, izleyenlerden tam not aldı.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, "Sevgililer Günü'nü sevgi günü olarak kabul ediyor, sadece çiftlerin değil, tüm ziyaretçilerimizin aileleri, sevenleri, yakınları ile birarada olduğu ve keyifli vakit geçirdiğıi etkinliklerle bir arada olmayı istiyoruz. Bu yıl da birbirinden renkli, hareketli, neşeli etkinlikler düzenledik" dedi.  


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri