Park Bornova’da yöresel lezzetler

15 Nisan 2014 Salı

11-13 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte Park Bornova Outlet Center, ziyaretçileri birçok yöreye özgü tatları bir arada bulabildi

park-bornovada-yoresel-lezzetler

Park Bornova Outlet Center "Memleketten Geldik" adlı yöresel ürünler etkinliği ile ziyaretçilerini Türkiye’nin çeşitli köşelerinden farklı lezzetlerle buluşturdu.

Trabzon, Ordu, Kayseri, Balıkesir, Gümüşhane, Antakya, Isparta, Malatya, Afyon, Aydın ve Siirt'den gelen gıda ürünlerinin satışa sunulduğu yöresel ürünler pazarı büyük ilgi ile karşılandı.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, Ocak ayında yapılan ve büyük ilgi gören etkinliğin ziyaretçilerin isteği üzerine ilkbaharda da tekrarlandığını belirterek, görsel şölen ve çeşitli yarışmalar ve sürprizlerle renklenen etkinliğe gösterilen ilgi nedeniyle İzmirlilere teşekkür etti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri