Prime Mall Antakya’da yeni yıl heyecanı başladı

30 Aralık 2014 Salı

Kentin yaşam merkezi Prime Mall Antakya’da birbirinden renkli etkinlik ve kampanyalarla yeni yıl heyecanı başladı

prime-mall-antakyada-yeni-yil-heyecani-basladi

Prime Mall Antakya’da alışveriş merkezinde toplam 1000 metrelik ışık seli ve onlarca süsleme topu kullanılarak ışıl ışıl bir dekorasyon hazırlandı. Birbirinden renkli vitrinlere yerleştirilen değişik süslemeler de ziyaretçilerden tam not aldı. Prime Mall Antakya, ziyaretçilerine nostalji yaşatarak sevdiklerine ücretsiz yeni yıl kartı gönderme fırsatı da sundu. Prime Mall ziyaretçileri, 08-21 Aralık tarihleri arasında alışveriş merkezinde özel oluşturulan alanda hazırlanan kartpostallardan seçerek yeni yıl mesajlarını ve dileklerini yazdı. Alışveriş merkezi yönetimi de kartpostalları ziyaretçileri adına üzerlerinde yazılı olan adreslerine gönderdi.

Prime Mall Antakya’da tombala
Prime Mall Antakya, kartpostal gönderiminin ardından tombala oyunuyla yılbaşı geleneklerini sürdürdü. 8-25 Aralık tarihleri arasında 150 TL’lik alışveriş yaparak fişleriyle birlikte danışma bankosuna başvuran Prime Mall Antakya ziyaretçileri, 27 Aralık tarihindeki “Aileler Yarışıyor Tombala Turnuvasına” katılarak çok eğlendiler. 14.00-16.00 saatleri arasında düzenlenen turnuvada 1. Çinko yapan ilk ailelere 50 TL tutarında hediye çeki, 2’nci çinko yapan ilk ailelere ise 100 TL tutarında hediye çeki kazandı. Tombalaya ulaşan ailelere ise bir çeyrek altın hediye edildi.

Uçan Noel Baba ve Noel Baba Bandosu Prime Mall Antakya’da
Prime Mall Antakya’da yeni yıl coşkusu sürerken, çocukların vazgeçilmez kahramanı Noel Baba da minik ziyaretçileri sevindirdi. Görünmez bir sandalyede havada duran Noel Baba küçük-büyük tüm ziyaretçileri şaşırttı ayrıca alışveriş merkezi içerisinde çocuklara şeker dağıtarak küçük ziyaretçileri sevindirdi. Prime Mall Antakya’da Noel Baba etkinlikleri bununla sınırlı kalmadı. 28 Aralık’ta 13.00-18.00 saatleri arasında 5 kişilik Noel Baba bandosu alışveriş merkezi içerisinde gezerek bando çaldı, çocuklar aileleriyle heyecan ve keyif dolu bir zaman geçirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri