Prime Mall İskenderun, bir ilke hazırlanıyor

06 Mayıs 2013 Pazartesi

Prime Mall İskenderun, Türkiye’de ve bölgede ilk olacak uluslararası bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor

prime-mall-iskenderun-bir-ilke-hazirlaniyor

Yerli ve yabancı markaları bir araya getiren İskenderun’un ilk ve tek alışveriş merkezi olan Prime Mall İskenderun açıldığı günden bu yana her yaştan ziyaretçinin en popüler buluşma yeri olma özelliğini taşıyor. 25 Ağustos 2010’da kapılarını ziyaretçilerine açan Prime Mall İskenderun toplam 127 işletmesi ile doğrudan ve dolaylı olarak içerisinde bin 500 kişiye istihdam sağlıyor, 6 bin kişiye ekmek kapısı olmaya devam ediyor.

Her geçen gün yeni markaları bünyesine alan Prime Mall İskenderun bölgenin en büyük teknolojik mağazalarına ev sahipliği yaparak İskenderun ve bölge halkını diğer alanlarda olduğu gibi teknoloji ile de buluşturuyor.

Prime Mall İskenderun sosyal aktiviteler, müzik yarışmaları, konserler, imza günleri, moda defileleri, otomobil, çeyiz ve tatil kampanyaları iel sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra eğitime verdiği destekle kentin sosyal ve eğitim açısından gelişimine katkı sağlıyor. Eğitim yılı başlarken tüm ilköğretim öğrencilerine dağıtılan kırtasiye kampanyası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirilen “Uçurtma şenliği”nde Kızılay yararına satılan Uçurtma Kampanyası, kitap bağış kampanyaları ile birçok ilke imza atan Prime Mall İskenderun bu alanda yeni projeler üretmeye devam ediyor.

Türkiye’de ilk kez!
Ayda ortalama 700 bin müşteriye ev sahipliği yapan Prime Mall İskenderun Mayıs ayı içerisinde, Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan uluslararası bir festivale imza atmaya hazırlanıyor. Uluslararası Samandan Heykeller Festivali’nin Türkiye’de ve bölgede bir ilk olma özelliği taşıdığını belirten Prime Mall İskenderun AVM Müdürü Mustafa Süzen, “Yurt dışından 10, yurt içinden ise 6 heykeltraş sanatçısı festival kapsamında İskenderun’a gelecek. Sanatçıların yaptıkları heykeller AVM içerisinde sergilenecek. İskenderunlular ile birlikte yapılacak olan samandan heykeller festivali Mayıs ayı içerisinde gerçekleşecek. İskenderun ve bölge halkını çok farklı özellikler taşıyan bu festivali izlemeye davet ediyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri