Primemall Antakya’da yeni yıl heyecanı başladı

25 Aralık 2015 Cuma

Kentin prestijli alışveriş merkezi Primemall Antakya, ziyaretçilerine alışverişten fazlasını sunmaya devam ediyor

primemall-antakyada-yeni-yil-heyecani-basladi

Primemall Antakya, yeni yıla özel etkinlik ve kampanyalarına devam ediyor. Binlerce ziyaretçisinin sevdiklerine yazdıklarıkartpostalları ücretsiz gönderen Primemall Antakya nostalji geleneğine bu yılda da devam ederek kartpostalları ziyaretçileri adına üzerlerinde yazılı olan adreslerine gönderdi.


Çark dönecek hediyeler kazanılacak
Primemall Antakya yeni yıla özel hediye çarkı etkinliği ile ziyaretçilerine yüzlerce hediye dağıtıyor. 21- 26 Aralık günleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri fişleri ile etkinlik alanına gelen Prime Card sahipleri hediye çarkını çevirerek anında sürpriz hediyelerden birini kazanma fırsatı buluyor.


Uçan noel baba ve noel baba bandosu
Tüm çocukların kahramanı olan Noel Baba yeni yıl yaklaşırken Primemall Antakya’da ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Noel Baba bandosu 27 ve 31 Aralık günlerinde Primemall Antakya ziyaretçileri için sevilen şarkıları çalacak.


Tombalayı kazanan çeyreği alacak
27 Aralık tarihinde 14:00 ve 16:00 saatlerindegerçekleşecek olan Tombala turnuvasında 1. Çinko yapan ilk aileler 50 TL hediye çeki, 2’nci çinko yapan ilk aileler 100 TL hediye çeki tombala yapan ilk aileler ise bir çeyrek altın kazanabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri