Rafadan Tayfa miniklerle ilk defa Cepa AVM’de buluşacak

18 Ocak 2017 Çarşamba

Cepa Alışveriş Merkezi, sömestrde; 21-22 Ocak’ta H&M Eğlence Küpü, 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat’ta Rafadan Tayfa özel gösterimi ve hafta içi dev şişme oyun parkı ile çocuklara dopdolu bir tatil programı sunuyor

rafadan-tayfa-miniklerle-ilk-defa-cepa-avmde-bulusacak


Cepa AVM’de sömestrin ilk etkinliği, 21-22 Ocak günlerinde, 3-10 yaş arası çocuklara yönelik H&M Eğlence Küpü olacak.  Dev bir küp havuzunda çocukların eğlenceli saatler geçireceği oyun alanı, ön atriuma kurulacak. Bu etkinliği takiben sömestr boyunca hafta içi, her gün dev kaydıraklı, şişme oyun parkurunun kurulacağı alanın önünde ise, tozsuz kara tahta atölye etkinliği gerçekleşecek.

 

Cepa AVM’nin sömestrdeki esas sürprizi ise; Ankara’da ilk kez gerçekleşecek olan Rafadan Tayfa etkinliği, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Rafadan Tayfa özel kostümleri, müzikleri ile 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat günlerinde, 13.00-19.00 saatleri arasında çocuklarla eğlenceli saatler yaşamak için Cepa’da buluşacak.

 

Rafadan Tayfa, hergün TRT Çocuk kanalında iyi kötü şeklinde sınıflandırmadan, olaylar, yaşantılar içinde öğrenmeye ve problem çözmeye odaklı karakterleriyle çocuklara örnek olmaya devam ediyor. Çocuklara, karşısındakine duyarlı, etkili insan ilişkileri edinmeyi öğütleyen Rafadan Tayfa, yalnızlaşma, dünyaya güvensiz olma yerine, sıcacık bir mahalle olgusuyla, paylaşımı, iş birliğini, sadakati, güveni ön plana alıyor.

 

Buradan yola çıkarak, Cepa AVM’deki etkinlikte; eskiden oynadığımız sokak oyunları öğretilecek. Etkinlik boyunca sosyalleştiğimiz, aynı zamanda spor yaptığımız ve bize paylaşımı, grup ve takım olmayı öğreten oyunlar oynanacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri