Ralli büyük yarışı Espark’ta nefes kesti

06 Mayıs 2013 Pazartesi

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi aktivitelerine devam ediyor. 1990’lı yılların sonuna kadar devam eden Balkan Ralli Şampiyonası, yıllar sonra yeniden 4-5 Mayıs’ta Eskişehir’de organize edilerek Battalgazi Rallisi’yle başladı

ralli-buyuk-yarisi-esparkta-nefes-kesti

2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı, Eskişehir Ticaret Odası ve Espark sponsorluğunda; Tepebaşı Belediyesi, Power FM, Banaz Otomotiv, Dedepark Hotel, Oscar Party Club, Motto ve Mantotherm katkıları ile düzenlenen organizasyon, Balkan Ralli Şampiyonası haricinde, Türkiye Ralli Şampiyonası, Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ve TOSFED Ralli Kupası’na da puan verdi.

Pegasus Racing ekibi Fatih Kara/Güray Karacar'ın 17.56:6 toplam zamanı ile lider olarak tamamladığı ilk kısımda Castrol Ford Team Türkiye'den Yağız Avcı/Bahadır Gücenmz ve aynı takımdan Murat Bostancı/Onur Vatansever ilk üç sırayı paylaşan ekipler oldu.

İki Çeker klasmanında Pegasus Racing'den Dağhan Ünlüdoğan/Ahmet Sami Can'ın liderliği ile devam eden rallide historic klasmanında Engin Kap/Başar Yavuz ilk sırada.

Tosfed Ralli Kupası'nda ilk 3 özel etap sonunda kategori 1'de Melih Tarhan/Gürbüz Karel, kategori 2'de Yiğit Timur/Efe Ersoy, kategori 3'de Hakan Ertarman/Yunus Emre Bol ve kategori 4'de de Yüksel Özgür/Selin Özgür ekipleri liderliği paylaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri