Ramazan eğlencesinin merkezi Novada

17 Haziran 2016 Cuma

Tokat’ın en renkli noktası Novada Tokat Alışveriş Merkezi’nin eğlence ve keyif dolu ramazan programı tüm hızıyla devam ediyor

ramazan-eglencesinin-merkezi-novada

Her yıl olduğu gibi, bu ramazanda da geleneksel ve interaktif etkinlikler Novada Tokat Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşuyor. Bayramın birinci gününe kadar devam edecek olan etkinliklerde, geleneksel karakterlerin yanı sıra interaktif şovlar ile çocuk eğlenceleri de Ramazan’ın tüm renklerini alışveriş merkezine taşıyor.


Hacivat ve Karagöz’denKavuklu ile Pişekar’a, Nasreddin Hoca’dan Aşuk ile Maşuk’a, maskot karakterlerden fasıl dinletisine kadar birçok etkinlik Novada Tokat’ın yeme-içme katında kurulan özel sahnede sergileniyor. Bayramın birinci gününe kadar devam edecek olan ramazan etkinlikleri, iftardan 30 dakika sonra başlayıp 22.00’da son buluyor. 7’den 77’yeherkesin keyif alacağı geleneksel ve interaktif şovlar ile Novada Tokat ramazan eğlencesinin merkezi olmaya devam ediyor.


Novada programı dopdolu
Novada’nın özel ramazan programı kapsamında, her Pazartesi Orta Oyunu'ndan Kavuklu ile Pişekar, her Salı Meddah performansı ve Maskot Nasreddin Hoca ile Hikayeler, her Çarşamba günü Aşuk ve Maşuk, Maskot Hacivat ve Karagöz ile Fotoğraf Çekimi etkinlikleri gerçekleşirken, her Perşembe Meddah performansı, Canlı Hacivat ve Karagöz ile Çocuklarla Oyunlar etkinliği, her Cuma günü de Ramazan'a Özel Kukla Dans, Ramazan Kostümlü Karakterler ve Fasıl Dinletisi etkinlikleri ile Tokatlılar ramazan eğlencesine doyacak.


Cumartesi günleri gerçekleşen Canlı Hacivat ve Karagöz ile Çocuklarla Oyunlar ve Maskot Müzik Grubuşovlarının yanı sıra Pazar günleri de Aşuk ve Maşuk, Maskot Davulcu ile Fotoğraf Çekimi etkinliklerialışveriş merkezinde ziyaretçilerle buluşuyor. Novada’nın Ramazan programı 4 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecek Maskot Nasreddin Hoca ile Hikâyeler etkinliğiyle son buluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri