Ramazan'da hem eğlence hem sohbet 212'de

11 Temmuz 2013 Perşembe

Nihat Hatipoğlu ilk defa, arife günü ve Kadir Gecesi’nde 212 İstanbul Power Outlet'te

ramazanda-hem-eglence-hem-sohbet-212de

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen ve Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, her yaştan ziyaretçiye hitap eden etkinlikleriyle ramazan coşkusunu doyasıya yaşatacak.

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu 3 Ağustos Kadir Gecesi saat 14.30’da ve 7 Ağustos arife günü saat 21.00’de 212 İstanbul Power Outlet ziyaretçileri ile buluşuyor. İlk kez bir alışveriş merkezinde 2 kere sohbet ve söyleşi programı yapacak olan Nihat Hatipoğlu, hem 212 İstanbul ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayacak hem de onlarla sohbet edecek.

Ramazan ayı boyunca gerçekleştireceği birbirinden özel etkinlikleriyle ziyaretçilerine eğlence dolu saatler sunacak olan 212 İstanbul Power Outlet, her hafta cuma, cumartesi, pazar günleri fasıl dinletisi ve her hafta cumartesi günleri semazen gösterisi ile  unutulmaz bir ramazan yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri