Renkli şekerler Atlantis AVM’de patlayacak

20 Nisan 2016 Çarşamba

Her gün milyonlarca kişi tarafından oynanan mobil şeker patlatma oyunu Candy Crush, 23 Nisan – 1 Mayıs günleri arasında 12.00 – 20.00 saatleri arasında, Atlantis AVM’de meraklılarıyla buluşacak

renkli-sekerler-atlantis-avmde-patlayacak

Atlantis AVM, ziyaretçilerine özel rengârenk ve şeker kokan birbirinden eğlenceli etkinliklerle planlanan oyun şenliğinde, büyükler için de turnuva alanı yer alacak. Eğlendirirken kazandıran Atlantis AVM Candy Crush Şenliği’nde, çocukların renk ve tamamlama kabiliyetlerini geliştirmeleri ve yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmeleri amaçlanıyor.


Candy Crush Şenliği’nde 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için ayrı; daha küçük çocuklar için ise daha farklı iki alan kurulacak. Etkinliğe katılıp daha fazla ‘şeker kırmak’ için ter döken katılımcılar en iyi skoru yapmak için birbirleriyle kıyasıya yarışacak. Şenlik alanında ayrıca; 5 – 9 yaş arası çocuklar; görev çarkını çevirerek oyuna başlayacak, daha sonra ‘Eşini Bul Oyunu’, ‘Şekerleme Kazanı’, ‘Lolipop İle Şeker Kırma’ ve en sonunda ‘Şeker Fırtınası’ etaplarından geçerek, kendileri için özel hazırlanmış Candy Crush şekerlerine kavuşacaklar.
10 yaş üzeri çocuk ve yetişkinler özel hazırlanmış seviyeler üzerinden dev dokunmatik ekranda Candy Crush oynayacaklar ve en iyi skoru yapmaya çalışacak.


Türkiye’de ayda 15.9 milyon aktif kullanıcısı olan oyun, 2013 yılında Uluslararası Mobile Gaming yarışmasında “En Sosyal Ödül”ünü kazandı. Türkiye’de ise mobil cihazlar üzerinden her ay ortalama 1.2 milyar oyun oynanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri