Rings AVM satranç sporuna destek veriyor

05 Ekim 2016 Çarşamba

JLL Türkiye tarafından yönetilen Rings Alışveriş Merkezi, 8 – 9 Ekim günlerinde Borhan Chess Master Academy ve Türkiye Satranç Federasyonu desteğiyle gerçekleşecek olan Satranç Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. Turnuva üç kategoride olmak üzere; 2004 ilâ 2009 doğumlu çocuklar yarışacak. Sonuçlar Ulusal Kuvvet Derecesi (UKD) hesaplamalarına gönderilecek

rings-avm-satranc-sporuna-destek-veriyor

Satranç sporunun toplumun geniş bir kesimine yayılmasına katkıda bulunan Borhan Chess Master Academy ve Rings AVM, geleceğimiz olan çocuklarımıza Satranç Sporu sevdirmeyi ve onları uluslararası arenalarda ülkemiz adına büyük başarılar elde edecekleri bir konuma getirmeyi hedefliyor.


Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de satranç artık bir oyun ve eğlence olmaktan çıkmış, Spor olarak kabul edilmiştir. Bu alanda Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Gençlik Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ortak çalışmaları sonunda satrancın okullarımıza seçmeli ders olarak konulması yönünde geleceğimiz olan çocuklarımız adına atılmış dev bir adım olarak kabul ediyor ve bu çalışmalarda adı ve emeği geçen kurum, kuruluş, kişi ve kişileri de alkışlıyoruz.


Turnuva ile ilgili detaylı bilgiler www.ringsavm.com.tr ve www.chessmasteracademy.orgile www.istanbul.tsf.org.tr adresinden alınabilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri