Sanko Park AVM zirvede

25 Kasım 2013 Pazartesi

Medya takip şirketi sonuçlarına göre, Sanko Park AVM haber sayısında 4’üncü sırada yer alıyor

sanko-park-avm-zirvede

Sanko Park Alışveriş Merkezi, etkinlikleriyle Ekim ayında zirveye yükseldi. Ulusal bir medya takip şirketinin sonuçlarına göre, büyük kentlerde bulunan birçok AVM’yi geride bırakan Sanko Park, haber sayısında dördüncü sırada yer aldı.

Açıldığı tarihten bu yana bölgenin “sosyal ve ekonomik yaşam alanı” olarak anılan Sanko Park AVM, markalarıyla birlikte, ziyaretçilerin yoğun ilgisine sahne oluyor.

Sanko Park
Kent merkezinde, 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında H&M, YKM, Fabrika, Network, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros,  İpekyol,  Defacto, Mango, Koton, Flo, Stefanel ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık bir milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 97 doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park AVM, ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri