Şehr-i ramazan eğlenceleri Demirpark AVM’de

09 Temmuz 2013 Salı

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yazın en sıcak günlerinde serin bir ortamda geleneksel ramazan etkinliklerini bir arada sunmaya hazırlanıyor

sehr-i-ramazan-eglenceleri-demirpark-avmde

DemirPark AVM’nin geleneksel ramazan etkinlikleri, dün (8 Temmuz) ücretsiz dağıtılan lokma tatlısıyla başladı. Ramazan ayının ilk günü 15.00 ve 18.00 saatlerinde “kum sanatı”, ruhunuzu dinlendiren iftar sonrası her salı günü saat 21.00-23.00 arasında “fasıl programıyla”, eski ramazan günlerini aratmayacak her cuma günü saat 18.00-23.00 arasında “meydan gösterisi” eğlenceleri yaşanacak.

Bu etkinliklerin yanı sıra çocukları unutmadığımız her hafta sonu saat 13.00-19.00 arasında “FunCity çocuk kulübü” gibi eğitici programlara da ev sahipliği yapacak. Ramazan Bayramı’ nın 1’inci günü ise saat 15.00’te “mehter takımı” ve “ücretsiz lokma dağıtımı” etkinlikleri olacak.

Ramazan ayı boyunca her gün 67 TV’de yayınlanacak Köftehan ve Pideum’un katılımıyla yemek programı çekilecek. DemirPark AVM, ramazan ayının eski tatlarını yaşatmanın mutluluğunu vererek akşamlarınızı da geleneksel eğlencelerle renklendirecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri