Sevgi dolu hediyeliklerin sergisi Podium AVM’de

16 Şubat 2017 Perşembe

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, el emeğiyle hazırlanan hediyelik eşyaların sergilendiği Sevgi Dolu Hediyelik Eşya Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor

sevgi-dolu-hediyeliklerin-sergisi-podium-avmde

Yenimahalle Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kurslarında (YENİMEK) eğitim gören kursiyerlerin Sevgililer Günü için hazırladıkları “Sevgi Dolu Hediyelik Eşya Sergisi”,  büyük bir katılımla Podium Alışveriş Merkezi’nde Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi Yaşar’ın katılımıyla gerçekleşti. 14 Şubat gününe kadar devam edecek sergi yoğun ilgi üzerine 19 Şubat gününe kadar uzatıldı. Kursiyerler tarafından el emeğiyle hazırlanan takıdan kıyafete, biblodan hediyelik eşyalara kadar binlerce tasarımdan oluşan sergi Ankaralılardan büyük ilgi gördü.

 

Katılımcıların ilgi, istek ve yetenekleri göz önünde tutularak toplumsal ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak, üretime yönelik iş olanakları hazırlamak ve katılımcılara bilgi-beceri kazandırmak amacıyla Yenimahalle Belediyesi tarafından kurulan YENİMEK bünyesinde 20 bine yakın kursiyere 100 branşta eğitim veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor