Sibel Can Beylikdüzü Migros’u salladı

16 Eylül 2014 Salı

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi 17’nci yaşını Sibel Can konseriyle kutladı

sibel-can-beylikduzu-migrosu-salladi

50 bini aşkın kişinin izlediği konserde ünlü sanatçı hayranlarının tüm şarkılara eşlik etmesiyle hüzünlendi ve hayatta bundan daha büyük bir mutluluk var mı? diyerek 1 saat sürmesi beklenen konserini uzatarak 2,5 saat sahnede kaldı.

Banu Noyan Event Office’in organizasyonunu gerçekleştirdiği ve sanatçının dev orkestrasıyla sahne aldığı konserde Sibel Can, en popüler şarkılarının yanı sıra yeni albümü “Galata”dan şarkılar ve Türk Sanat Müziği’nin dilden dile dolaşan eserlerini de seslendirdi.

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nin konuklarına 17’nci yıl hediyesi olarak verdiği Mercedes marka aracı kazanan talihlinin anahtarını ailenin minik kızına teslim eden Sibel Can, “Kazasız belasız ailece kullanın” temennisinde bulundu. Sahneye gelen Alışveriş Merkezi Müdürü Hande Seçilmiş, sanatçıya “Sizi burada o kadar çok görmek istediler ki; bizler de hiç düşünmeden sizi davet ettik” diyerek teşekkür çiçeğini takdim etti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ece Türkiye ışıklarını yakmasıyla Beylikdüzü aydınlandı “İşte hayatımız hep böyle aydınlık olsun ve huzur dolu olsun güzel günlerde buluşmak dileğiyle” diyerek tüm izleyenlerine teşekkür ederek sahneden ayrıldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri