Sihirli Ayna kazandırıyor!

05 Eylül 2016 Pazartesi

Marmara Forum'da 2-18 Eylül tarihlerinde sürecek kampanyada 150 TL'lik alışveriş yapan ziyaretçiler, sihirli aynanın karşısında geçerek 50 TL'lik hediye çekinden sürpriz hediyelere kadar birbirinden güzel armağanlar kazanma fırsatı yakalıyor.

sihirli-ayna-kazandiriyor

Marmara Forum, ilginç ve kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Okula dönüş döneminde Marmara Forum'dan aynı gün tek seferde 150 TL'lik alışveriş yapan ziyaretçiler, özel ağaçtan bir yaprak koparma hakkı kazanacak. Bu yaprağı sihirli aynaya okutan ziyaretçiler kazandıkları hediyeyi ekranda görecek.
50 TL'lik hediye çekinden sürpriz hediyelere kadar birbirinden güzel armağanlar kazanma fırsatı yakalayacak ziyaretçiler detaylı bilgi için www.marmara-forum.com.tr sitesini veya kampanya noktasını ziyaret edebilir.
2 Eylül Cuma günü başlayan kampanya 18 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri