Sinemaseverler Forum Aydın’da buluşacak

17 Ekim 2014 Cuma

Forum Aydın, 18 Ekim Cumartesi günü ‘Üç, İki, Bir… Kestik!’ film ekibini sinemaseverlerle bir araya getirecek

sinemaseverler-forum-aydinda-bulusacak

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, yönetmen Kerem Sarı’nın ‘Üç, İki, Bir… Kestik!’ adlı filminin Türkiye’de yeni vizyona girmesinin ardından, söyleşi ve imza günü etkinlikleriyle film ekibi ve sinemaseverleri buluşturuyor.

Milas Kazıklı Köyü ve Didim'in Akbük beldesi başta olmak üzere Aydın ve Muğla'nın çeşitli bölgelerinde çekimleri gerçekleştirilen film 17 Ekim’de sinemalarda gösterime girdi. Makasfilm ve Zayka Yapım’ın işbirliğiyle çekilen filmin başrollerinde Mustafa Kılınç, Evren Maral, Nuri Yiğit, Recep Yener ve Yakup Yavru yer alıyor. Kerem Sarı’nın yazdığı komedi türündeki film, hayali sinema filmi çekmek olan genç bir adamın arkadaşlarıyla birlikte kurduğu ekibin başından geçen maceraları konu alıyor. Film, Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filminin yaratıcısı, 2009 yılında kaybettiğimiz Ahmet Uluçay'a atfediliyor.

Zeytin Meydanı’nda 18 Ekim Cumartesi günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek etkinlikte filmin yapımcılarından Hamit Şahin, sanat yönetmeni Ömer Faruk Yıldırım, oyunculardan ise Mustafa Kılınç, Evren Maral, Nuri Yiğit, Gülnihal Demir, Yiğit Dören ve Nihat Kapız sinemaseverlerle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri