Sohbetler Ekim ayında da devam ediyor

04 Ekim 2013 Cuma

Eylül ayında “Okula Dönüş” konseptiyle başlayan Agora Sohbetleri, Ekim ayında da farklı konu ve konuklarıyla Agora Alışveriş Merkezi’nde devam ediyor

sohbetler-ekim-ayinda-da-devam-ediyor

Geçtiğimiz ay okulların açılmasıyla ilgili olarak okul öncesi psikoloji, çocuk sağlığı ve beslenmesi konularında uzman görüş ve önerileri alan Agora Sohbetleri ziyaretçileri, Ekim ayı içerisinde de faklı konularda uzman konuklarla buluşuyor.

Agora Sohbetleri’nin Ekim ayı konukları, bugün (4 Ekim) Ege Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Semerci ve Ege Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Turna, 11 Ekim’de Psikolog Gül Çelik ve Uzman Psikolog Özlem Demirci, 25 Ekim’de Orijinal Yoga Sistemi Eğitmeni Dilşen Oktay olacak.

Agora’da üroloji günleri
Ekim ayının ilk konusu “Avrupa Üroloji Günleri” kapsamında bugün Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nın halka yönelik bilinçlendirme semineri olan “Prostat Hastalıkları” olacak.  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Semerci ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Turna tarafından verilecek olan “Üroloji Hastalıkları” konulu seminerde, ziyaretçiler konu hakkında bilgilendirilecek.

“Üroloji Hastalıkları” konulu sohbet bugün saat 16.00’da A Blok aktivite alanında gerçekleşiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri