Sömestr etkinlikleri Anatolium’da eğlendirdi

28 Ocak 2015 Çarşamba

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, sömestri büyük bir coşkuyla karşıladı

somestr-etkinlikleri-anatoliumda-eglendirdi

Geçtiğimiz hafta sonu, Anatolium Alışveriş Merkezi’nde Kimyasal Kokteyl Atölyesi, Dinozor ve Fosil Atölyesi, Eğlenceli Bilim Show ve Sıvı Azot Gösterisi büyük ilgi gördü. 31 Ocak- 1 Şubat günlerinde de gerçekleştirilecek olan Bilim Atölyesi çocukları eğlendirirken öğretmeye devam edecek.

25 Ocak’ta gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören Bobble Heads etkinliğinde ise, anında fotoğrafları çekilen çocuklar en sevdikleri karakterlere büründü.

2-8 Şubat günleri arasında yapılacak olan Korsan Hook’la Hazine Adası etkinliğinde ise çocuklar dev korsan gemisine girecek, korsan kostümleri giyecek fotoğraf çektirecek ve yüz boyama, kum havuzu, köpek balığı denge tahtası, kıta savaşları, kanca atışları etkinliklerine katılacak. Etkinlik sonunda tüm minikler Korsan Sertifikalarını alacak.

Bu hafta sonu ayrıca Hayvanları Seviyorum, Koruyorum Atölyesi, Çocuk Tiyatrosu ve Kapla etkinlikleri de gerçekleştirilecek.

Yetenekli çocuklar ödüllendirilecek
Ayrıca 7-14 yaş grubu için Atael Koleji işbirliğiyle düzenlenen Ailem konulu Resim Yarışması’na, 6 Şubat’a kadar katılım sürüyor. Yetenekli çocuklar resimlerini Anatolium Danışma Bankosu’na ya da Akids etkinlik alanına götürerek yarışmaya katılabiliyor. 7-13 Şubat günlerinde de jüri tarafından değerlendirilmesi yapılacak olan yarışmanın sonuçları 14 Şubat’ta Ödül Töreni’nde açıklanıyor.

Sömestr boyunca çocuklar bilimden, eğlenceye, yarışmadan pranga patlatmaya, hazine avından korsan atölyesine kadar birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerle buluşturacak olan Anatolium Alışveriş Merkezi’ne davetli.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri