Sömestr keyfi Optimum Outlet İstanbul’da

16 Ocak 2014 Perşembe

Optimum Outlet İstanbul bu yarıyıl tatilinde çocuklara özel etkinlikler düzenleyecek

somestr-keyfi-optimum-outlet-istanbulda

Optimum Outlet İstanbul, çocuklar için sömestr boyunca saat 15.00 ile 17.00 arasında etkinlikler düzenleyecek. Tatil boyunca Optimum’da gerçekleştirilecek olan etkinlikler, çocukları eğlendirirken eğitici ve öğretici aktivitelerde gerçekleştirecek.

İlgi duydukları konulara göre değişik alanlarda gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarında çocuklar, yepyeni keşifler de yaşayacak. Mutfak işlerine meraklı küçükler Kurabiye ve Cup Cake Süsleme Atölyesi’nde maharetlerini sergilerken, geleceğin bilim insanları ise Kuru Buz Bilim Gösterisi, Çılgın Karışımlar, Eğlenceli Asitler, Hava Mucitleri ve Renkler Dünyası Bilim Atölyesi çalışmalarıyla, yeni keşiflere yelken açacak. Sanata ve tasarıma meraklı olan küçükler Boyalarla Şekilgeç, Venedik Maskları ve Şapka Süsleme, Geri Dönüşüm, Mıknatıslı Pano, İllüzyon Atölyesi ve Show etkinliklerinde de hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak.

24 -31 Ocak günleri arasında hafta içi günlerde karnesiyle Optimum Outlet İstanbul’un danışma bankosuna giden öğrencilere sürpriz karne hediyeleri de dağıtılacak. Buz pisti, 5D sinema, eğlence ve oyun alanlarına ücretsiz biletin yanı sıra çizgi film DVD’leri ve hikâye kitabı gibi sürpriz hediyeler çocukları bekleyecek.

Optimum Outlet İstanbul’da ayrıca 6 Şubat Perşembe günü PS4 Turnuvası da düzenlenecek. PS4 meraklıları için saat 13.00 ile 20.00 arasında düzenlenecek olan turnuva, büyük çekişmelere sahne olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri