Soner Sarıkabadayı Mersinlilerle buluşacak

20 Eylül 2012 Perşembe

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi 22 Eylül Cumartesi günü misafirlerine Mersinli sanatçı Soner Sarıkabadayı ile unutulmaz bir gece yaşatmayı hedefliyor

soner-sarikabadayi-mersinlilerle-bulusacak

Türk pop müziği sanatçısı, besteci, söz yazarı Soner Sarıkabadayı 22 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Palm City Mersin AVM’de sahne alacak. Çocukluk ve gençlik yıllarını Mersin’de geçiren ünlü sanatçı, Palm City Mersin’deki konseriyle ilk kez Mersinlilerle buluşacak.

Sanatçı alışveriş merkezindeki konserinde sevilen parçalarını ve son albümü 2012 Trio’dan da şarkılar seslendirecek. Soner Sarıkabadayı, konserde seslendireceği kendi şarkılarının yanı sıra Demet Akalın, Murat Boz, Sertap Erener ve Murat Dalkılıç gibi Türk Pop Müziği’nin ünlü sanatçılarına verdiği unutulmaz parçaları da Mersinliler ile birlikte söyleyecek.

Dört yaşındayken ailesi ile birlikte Mersin’e gelen Soner Sarıkabadayı, İstanbul’da üniversite serüveni başlayana kadar Mersin’de yaşadı. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okurken gitar dersleri almaya başlayan Sarıkabadayı, üniversite sınavına tekrar girerek aynı üniversitenin Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı.

2001 yılında “Kara” adlı ilk albümü çıkaran sanatçı, sırasıyla Buz, Pas, Sadem, Seveni Arıyorum, İtiraz ve Tuzlu Su adlı albümlere imza attı. Sevilen sanatçı bu yıl da 2012 Trio albümü ile müzikseverlerle buluştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri