Starcity’de garaja indirim geldi

11 Aralık 2013 Çarşamba

İstanbul’un ‘En Outlet’ alışveriş merkezi Starcity geleneksel hale getirdiği Garaj Günleri’nin beşincisine hazırlanıyor

starcityde-garaja-indirim-geldi

Geçtiğimiz yıllarda on binlerce ziyaretçisini, özel tasarlanan garajına indirerek, dünya markalarına en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatını sunan Starcity, bu sene giyim, oyuncak, ayakkabı, ev tekstili ve aksesuarı sektörlerinden 32 büyük markanın katılımıyla 7-15 Aralık günlerinde gerçekleşecek.

Garaj Günleri’nde, Beymen Outlet yüzde 90’a varan indirim uygularken, Batik bluz 9.90 TL, LTB 2 adet bayan jean 14.50 TL, Hummel ayakkabı 29.95 TL, Fabrika kadın gömlek 19 TL, Home Sweet Home nevresim takımı 49.90 TL, Nü bayan pijama 20 TL, Altınyıldız gömlek 19.90 TL, Benetton bayan triko 29.95 TL, İnci ayakkabı 49.90 TL, Y-London elbise 19.99 TL, Wenice eşofman takımı 20 TL’ye satışa sunuluyor.

Helin Avşar Starcity’de çöp poşeti giydi
Helin Avşar gerçekleşecek Starcity Garaj Günleri’nin marka yüzü olarak ünlü fotoğrafçı Ece Oğultürk’ün objektifine garajda poz verdi. Avşar, dünya markalarının en ucuza satışa çıkacağı Starcity Garaj Günleri kapsamında, garajda kurulacak ‘Dev Outlet Pazarın’ simgesi olarak 1 TL değerindeki çöp poşetinden kendisi için özel tasarlanan elbise ile poz verdi. Avşar kızına çekimlerde ünlü model Uğur Gül eşlik etti.  Çöp poşetinden yapılan tasarımı çok beğendiğini söyleyen Helin Avşar, ‘Ne giydiğin değil, nasıl taşıdığının önemi var’ derken ‘Güzelsen her şey yakışır’ diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri