Talih kuşu Carrefour Bursa AVM'de

09 Aralık 2013 Pazartesi

Alışveriş Merkezi yönetimi hizmeti veren Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, alışveriş yaptıkça puan kazandıran Shop&Win kart sahibi müşterilerinin 150 TL ve üzeri alışverişine 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti armağan ediyor

talih-kusu-carrefour-bursa-avmde

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, yılbaşına özel kampanya düzenliyor. 15-31 Aralık günleri arasında Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Shop&Win kartı sahibi ziyaretçiler Milli Piyango bileti kazanıyor.

Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla Bursa’da alışveriş ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

2011’den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket ile Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa’daki çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında yer veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri