Tarsus’a gelen Gülben Ergen diyeti bozdu

16 Kasım 2015 Pazartesi

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla Türkiye'nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor

tarsusa-gelen-gulben-ergen-diyeti-bozdu

Ergen'nin “Kalbimi Koydum” albümünün tanıtımı için düzenlenen imza günlerinin bu haftaki durağı Tarsus Tarsu AVM'ydi. Ankara ve İstanbul'daki imza günlerinde yaşanan izdiham Tarsus'ta da devam etti. Binlerce kişi sevdikleri sanatçıyı görebilmek için saatler öncesinden uzun kuyruklar oluşturdu.


Hayranları ile buluşan ve coşkulu anlar yaşayan Gülben Ergen, büyük ilgi gören yeni şarkısı “Kalbimi Koydum”u her yerde olduğu gibi sevenleriyle hep bir ağızdan söyledi. Engelli hayranlarına öncelik verip onların yanına giden ve dertleşen sanatçıyı binlerce kişi alkış yağmuruna tuttu.


Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken Gülben Ergen Tarsus’a iner inmez “Tarsus'a gelip de kebap yemeden olmaz” deyip diyeti bozdu ve kebap yemeğe gitti. Hayranlarının hediye yağmuruna tuttuğu sanatçının imza günleri organizasyonlarının bir sonraki durağı ise Bursa...Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri