Taurus 1’inci yaşını kutluyor

27 Ekim 2014 Pazartesi

Cumhuriyet coşkusunu 1’inci yaş etkinlikleri ile birleştiren Taurus AVM'de geri sayım başladı

taurus-1inci-yasini-kutluyor

AVM Partners tarafından yönetilen “Herkesin AVM” si Taurus’ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile birleşen 1’inci yaş etkinliklerinin hazırlıkları tamamlandı.

Ziyaretçilerine sunduğu özel hizmetleri, birbirinden farklı etkinlikleri ve kampanyalarıyla fark yaratan Taurus AVM’de bu yıl iki coşku bir arada yaşanacak. Geçen yıl 29 Ekim’de kapılarını açan AVM, bu yıl hem 1’inci yaşını hem açılışının birinci yaşını hem de Cumhuriyet Bayramı'nın 91’inci yaşını görkemli bir şekilde kutlayacak.  Eğlenceli ve şaşırtıcı gösterilere ev sahipliği yapacak Taurus, büyük küçük tüm ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak.

Taurus’ta bir karnaval havasında geçecek 29 Ekim etkinlikleri, sürpriz “Flashmob” gösterisi ile başlayacak. Hafta boyunca sürecek kutlamalarda sıra dışı gösteriler Ankara’da Taurus’u bir kez daha eğlencenin buluşma noktası yapacak.  Saniyeler içinde izleyicilerin önünde kıyafet değiştirme gösterisi "Quick Change Act", 29-30 Ekim günlerinde gerçekleşecek. Taurus çocuklarına unutulmayacak bir şov izleme imkânı sunacak, sihirli baloncuklarla yapılan "Bubble Show" 1 Kasım Cumartesi günü 4’üncü Kat etkinlik alanında gerçekleşecek. Tüm bunların yanı sıra tahtabacaklar, müzisyenler vejonglörden oluşan 13 kişilik varyete ekibi "Clown Art Sirk Korteji"  ise 1-2 Kasım’da Taurus’ta heyecanı ve eğlenceyi doruk noktaya çıkaracak.

Eğlencenin adresi Taurus AVM  “müzikal bando performansı”  ile ziyaretçilere müzik ziyafeti yaşatacak.  Etkinliklerin yanı sıra Taurus’ta karnaval boyunca her gün sürpriz hediyeler de dağıtılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri