Taurus’un annelere hediyesi “Minyatür Bahçe”

04 Mayıs 2015 Pazartesi

AVM Partners tarafından yönetilen Taurus Alışveriş Merkezi, Anneler Günü etkinlikleri çerçevesinde, annelere sarmaşık ve kaktüs bitkilerinden oluşan bir terraryum, diğer adıyla “Minyatür Bahçe” hediye ediyor

taurusun-annelere-hediyesi-minyatur-bahce

4-10 Mayıs günlerinde aynı gün içerisinde 350 TL ve üzeri alışveriş yapan Taurus ziyaretçileri, anneler için özel olarak hazırlanan cam fanus içerisinde minyatür bahçelere sahip olacak.

İngiltere’de 1830’larda kullanılmaya başlanan terraryumun kelime anlamı, içerisinde çeşitli bitkileri ve böcek / sürüngen gibi hayvanları barındıran bir ekosistem olmasıdır. Yani bir nevi doğadaki ortamın bir benzetmesi denebilir. Günümüzde, çiçekseverlerin ve dekorasyon tutkunlarının oldukça ilgisini çeken bu minyatür bahçeleri, Taurus AVM, Anneler Günü’ne özel bir kampanya ile ziyaretçilerine sunuyor.

Minyatür bahçe stoklarının sınırlı olduğu kampanyadan, 4-10 Mayıs günleri arasında alışveriş yapanlar faydalanabilecek.

Boğa burçlular kazanıyor
Kelime anlamı boğa burcu olan Taurus Alışveriş Merkezi, kimlik kartı ile giderek boğa burcu olduğunu gösteren ilk 200 kadına da Türk Kahvesi ikram edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri