Tepe Nautilus’a yeni müdür

29 Mart 2016 Salı

İstanbul Kadıköy’de bulunan Tepe Nautilus AVM Müdürlüğü’ne Deniz Bozan atandı

tepe-nautilusa-yeni-mudur

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde İşletme Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Deniz Bozan, mart ayı itibariyle AVM müdürlüğü görevine getirildi.

Uzun yıllar Tepe Nautilus AVM Müdürlüğünü sürdüren ve görevine Bilkent Holding bünyesinde Genel Müdür Danışman’ı olarak devam edecek olan sektörün duayen isimlerinden Mahmut Metin Gültekin’den bayrağı devralan Deniz Bozan, 19 yıllık iş hayatında Alarko Turistik Tesisler, Capitol, BOS, Akzo Nobel Kemipol, Emay İnşaat gibi firmalarda marka yöneticiliği, pazarlama ve işletme müdürlüğü görevlerinde bulundu.

7 Nisan 1974 yılında İzmir’de doğan Deniz Bozan Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden lisans, Çevre Mühendisliği Bölümü’nden yüksek lisans derecesine sahip. İngilizce ve Almanca olmak üzere 2 dil bilen Deniz Bozan, evli ve 2 çocuk annesidir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri