Tepe Nautilus’un büyük kampanyası sonuçlanıyor

13 Şubat 2015 Cuma

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus’un Sevgililer Günü ile birleştirdiği Yılbaşı Hediye kampanyası 15 Şubat Pazar günü, saat 22.00’de sona erecek ve çekiliş 18 Şubat günü gerçekleştirilecek

tepe-nautilusun-buyuk-kampanyasi-sonuclaniyor

İstanbul’un gözde alışveriş merkezi Tepe Nautilus’ta büyük çekilişe geri sayım başladı. Yılbaşı ile Sevgililer Günü kampanyasını birleştiren Tepe Nautilus AVM müşterileri ortak bir heyecanı paylaşıyor. 15 Şubat gününe kadar sürecek olan yeni yıl kampanyasında, 150 TL ve katları üzerinde alışveriş yapan Tepe Nautilus misafirleri, kaskları ile birlikte Vespa motorsikletlere ve Mini Cooper Countryman’e bir adım daha yaklaşıyor. Üstelik çekilişe birden fazla fiş veya fatura ile de katılım sağlanabiliyor.

18 Şubat Çarşamba günü saat 14.00’te 1’inci kat etkinlik alanında gerçekleşecek çekilişte, Tepe Nautilus AVM’nin 5 şanslı müşterisinin hayatı değişecek. 23 Şubat günündeki Akşam Gazetesi’nde kazananların açıklanacağı çekiliş kampanya bilgilerine, Tepe Nautilus AVM’nin www.tepenautilus.com adresinden de ulaşılıyor.

Marmaray ve metronun kesiştiği Ayrılık Çeşmesi Durağı’ndaki konumuyla iki yakanın buluşma noktası olan, sürpriz hediyeleri, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle hayatın dolu dolu yaşandığı Tepe Nautilus AVM’de hediye fırsatları sürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri