Trabzonlular Astro Sohbet’e katılacak

02 Mart 2015 Pazartesi

Forum Trabzon’da Hande Kazanova ile kadınlara özel astroloji sohbeti Forum Trabzon, Dünya Kadınlar Günü’ne özel etkinliğinde astrolog Hande Kazanova’yı ağırlamaya hazırlanıyor

trabzonlular-astro-sohbete-katilacak

Takipçileriyle 7 Mart Cumartesi günü Forum Trabzon’da buluşacak olan Kazanova, kadınlara özel astroloji ve burç yorumlarıyla 2015’i yorumlayacak.

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, Dünya Kadınlar Günü’nde Türkiye’nin sevilen astroloji yazarı Hande Kazanova’yı hayranlarıyla buluşturuyor.
Forum Trabzon, birlikte keyifli bir gün geçirmenin yanı sıra kadın ziyaretçilerine geleceğe dair merak ettiklerini Hande Kazanova’dan dinleme fırsatı sunuyor.

7 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek ‘Astro Sohbet’te Hande Kazanova, başta aşk konusu olmak üzere, 2015 yılında hangi burcu, nelerin beklediğini yorumlayacak ve Forum Trabzon ziyaretçilerinin sorularını cevaplayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri