Tuğba Özay Agora’da sevenleriyle buluşuyor

16 Ocak 2015 Cuma

Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına; Rönesans Ajans & Özge Özcan PR Ajans’ın organizasyonu ve Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda bu yıl 1’incisi düzenlenecek olan Miss & Mr Kids Model of Turkey 2015 yarışmasının final gecesi için geri sayım başladı

tugba-ozay-agorada-sevenleriyle-bulusuyor

Basın sponsorluğunu Habertürk gazetesinin konaklama sponsorluğunu Renaissance İzmir Otel, Co-sponsorluğunu da Mini House Anaokulu, Studyo Ekrem, Joker Mağazaları, Ekol Kulak-Burun-Boğaz Hastanesi, Mert Optik, Radyo Pause, Ajans Up iş birliği ile yapacak bu organizasyonun yarın (17 Ocak) saat 18.30’da gerçekleşecek final galasına eski manken & şarkıcı Tuğba Özay hem jüri üyesi olarak katılım gösterecek hem de geceye renk verecek.

Gelirinin tamamının Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ne bağışlandığı, yarın Agora Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde yapılacak gala gecesinde jüri koltuğunda ünlü model-sanatçı Tuğba Özay, ünlü model Yüksel Ak, ünlülerin spor hocası Barış Çunguroğlu yer alacak. Tuğba Özay’in sahne alacağı gala gecesi’nde, minikleri sürpriz hediyeler bekliyor. 1995 Miss Model of the World dünya güzellik yarışmasında ikinci seçilen Özay, son dönemlerde şarkıcı kimliği ile dikkat çekiyor. Miniklerin ve ailelerinin heyecanla beklediği bu anlamlı organizasyonun muhteşem gala gecesinde Seferihisar Jimlastik Kulübü’nün küçük üyeleri de gösterileri ile etkinliği renklendirecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, elde edilen gelirin Behçet Uz Çocuk Vakfı’na bağışlanacağı ve sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde gerçekleşecek olan Miss & Mr Kids Model Of Turkey yarışmasına destek vermekten ve finaline ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Bu anlamlı organizasyon ile beraber ünlü konukları Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlayacaklarını söyleyen Noyan, minik prens ve prenseslerin seçileceği yarışmaya tüm İzmirlileri davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri