Ülker Smartt Forum Kapadokya’ya geldi

20 Şubat 2013 Çarşamba

Ülker’in çocuk markası Ülker Smartt, 5’inci yılına giren etkinlikleriyle bu sene de çocukların dünyasını renklendiriyor. Doğa temalı etkinlik 16-17 Şubat günleri arasında Forum Kapadokya’da çocuklarla buluştu

ulker-smartt-forum-kapadokyaya-geldi

Ülker Smartt “çocukları Bugs Bunny ve arkadaşlarının da katılacağı  “Ülker Smartt’la büyüyor, doğayı büyütüyorum” etkinliği Nevşehir’e geldi. Ülker Smartt doğa temasını eğlenceli bir etkinlik haline dönüştürüyor. Ülker Smartt 25 Ocak-17 Şubat günleri arasında İstanbul, Denizli, Ankara, Kayseri, Nevşehir ve Trabzon’daki Forum alışveriş merkezlerinde özel olarak hazırlanan kış bahçelerinde çocuklarla buluştu.  Ülker Smartt 16-17 Şubat günleri arasında Forum Kapadokya’ya gelen çocukları ağırladı.

Ülker Smartt’ın kış bahçesinde çocuklar önce Ülker Smartt’ın küpleri ve aromalı sütleri ile verilen çeşitli çiçeklerden oluşan “tohum kart”ları saksılara dikti. Ekilen tohum kartlara tulumbalardan can suyunu verdikten sonra bisiklet enerjisi ile tohumların gün ışığı görmesini sağladı.  Geçirdikleri bu eğlenceleri dakikaları Bugs Bunny ve arkadaşları ile çektirdikleri fotoğraflarla ölümsüzleştiren çocuklar evlerine hoş anılarla döndü. Tohum Kartlar Ülker Smartt ürünleri ile Mart ayına kadar verilmeye devam edecek. Çocuklar evlerinde de bu etkinliği yapabilecek.

Ülker Smartt’ın 2009 yılında beri gerçekleşen etkinliklerinde yaklaşık 250 bin kişiye ev sahipliği yapıldı. Ülker Smartt çevre bilincini artırmak amacıyla, geçen yıl Tetra Pak’ın, “Küçük Şeyler Doğayı Yeniler” çevre eğitimine destek vererek 20 okulda, 6000 öğrenci ve dolaylı olarak 6000 ebeveyne ulaştı.

“Ülker Smartt’la büyüyor, doğayı büyütüyorum” aktivitesi hakkında bilgiye Ülker Smartt’ın www.facebook.com/UlkerSmartt facebook sayfasından ulaşılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri