Ünlülerin kuklalarıyla çifte nostalji

05 Şubat 2013 Salı

Türk toplumunun 7'den 70'e gönlünde taht kuran, ölümlerinden sonra da hiç unutulmayan ünlü halk ozanı Aşık Veysel ve Türk Pop müziğinin unutulmayan sesi Barış Manço'nun kuklaları Adana Optimum Outlet’te izleyenlere çifte nostalji yaşattı

unlulerin-kuklalariyla-cifte-nostalji

Televizyonların bile olmadığı dönemde halkın tek eğlence kaynağı olan kuklalarla yapılan gösteri izleyenleri hem yıllar öncesine götürdü hem de özlem duyulan değerli isimlerin bir kez daha anılmasını sağladı.

Adana Optimum’da ‘yarıyıl tatili’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘müzikli kukla gösterisi’ minik ziyaretçileri kadar, büyükleri de doyasıya eğlendirdi. Alışveriş merkezinin ikinci katında geçekleştirilen gösteride; Aşık Veysel, Barış Manço, Gufi ve palyaço kuklaları ile müzik eşliğinde dans eden minikler, birbirinden renkli görüntüler oluşturdu.

“Kukla sanatını yaşatmaya çalışıyoruz”
Programın son bölümünde Barış Manço’nun kuklası ile gerçekleştirilen gösteri büyük beğeni topladı. Çocuklar, hep bir ağızdan Manço’nun şarkılarını seslendirdi. Adana Optimum’da organize edilen etkinlikte kuklalara adeta hayat veren Burak Çövan, 6 yıldan bu yana ‘müzikli kukla gösterisi’ gerçekleştirdiğini anlattı. Çövan, buradaki amacının da; yok olamaya yüz tutan kukla sanatını yaşatmak olduğunu vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri